"Palenie jest słabe" - Gala Finałowa!


palenie finalisci
13 grudnia 2013 roku reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w uroczystej Gali Finałowej w Krakowie podsumowującej kampanię „Palenie jest słabe", w którą aktywnie się włączyliśmy. Wśród półfinalistów konkursu na najlepszy film oraz zdjęcie nawiązujące do hasła przewodniego akcji znalazły się trzy zespoły gimnazjalistów z Ryglic: z klasy Iab, IIa i IIIc. Z 600 nadesłanych prac z 5 województw, kapituła konkursowa wyłoniła po 30 zespołów uczniowskich z każdej kategorii, a laureatów poznaliśmy podczas krakowskiej Gali.

II miejsce w kategorii filmowej zajął zespół uczniowski z naszego gimnazjum z klasy IIa: Dawid Kita, Oliwia Kawa, Natalia Galas, Roksana Dryzd, Aleksandra Kantor, Milena Osetek! Serdecznie gratulujemy!

Na Gali Finałowej obecni byli ambasadorzy kampanii: Piotr Kuleta - kajakarz, olimpijczyk z Londynu oraz Filip Wolański - zawodnik MMA. Uroczystość uświetnił także występ krakowskiego zespołu rockowego DETOX.

cert

Tak to się zaczęło:
palenie jest slabeUwaga, uwaga! W ramach kampanii "Palenie jest słabe" nasza szkoła zgłosiła kilka fantastycznych filmów wykonanych przez naszych uczniów,  na które możesz oddać swój głos! Zobacz filmy, a następnie wejdź na aplikację konkursową na Facebook'u, zaloguj się, znajdź nasze filmy i ZAGŁOSUJ!

Oto nasze filmy:

"Palący problem" - kl. IIa

"Palenie jest słabe" - kl. IIb

"Palenie jest słabe" - kl. Ia, Ib

"Palenie jest słabe" - kl. IIc

Korzystając z tej samej aplikacji na Facebooku możesz zagłosować także na zdjęcie kl. IIIc lub IIc:

zdjęcie IIIc

Palenie jest słabe IIc


Prezentujemy gazetkę wykonaną przez Młodzieżową Grupę Profilaktyczną pod opieką pani pedagog:

palenie

 

Sonda

Jak oceniasz swoje wyniki w nauce w kończącym się roku szkolnym?
 

BIP

Reklama
Reklama

Statystyki

Odsłon : 280815

Losowy obraz

Banery

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama